Realdražby.cz RealDražby.cz
Hledat Menu


  Jak se registrovat

  Chcete - li se stát účastníkem elektronické dražby nebo jen využívat informací a služeb, které portál realdrazby.cz nabízí, vytvořte si svůj uživatelský účet.

  1. Kliknutím na aktivní tlačítko Registrace nebo na zde v poli Registrujte se se vám zobrazí formulář, ve kterém vyplníte požadované informace. 

  2. V otevřeném formuláři zaklikněte možnost, zda se jedná o základní registraci nebo registraci dražitele a zda jde o registraci právnické či fyzické osoby. Dle zvolené registrace se formulář automaticky upraví a vy vyplníte povinné položky.

  3. Přihlašovací údaje jsou vždy povinnou položkou – vyplňte emailovou adresu a zvolte heslo. Těmito údaji se budete přihlasovat k portálu realdrazby.cz.

  4. Kontaktní údaje nejsou povinné u základní registrace. 

  5. Souhlas s podmínkami portálu realdrazby.cz je nutné zatrhnout před odesláním registračního formuláře. V opačném případě nebude registrace provedena. 

  6. Po kontrole svých údajů klikněte na tlačítko Potvrdit a tím bude registrační formulář odeslán. 

  7. Na váš email bude následně doručeno Potvrzení registrace s aktivním odkazem v textu. Kliknutím na tento odkaz svou registraci dokončíte. Jedná se o krok, kterým je potvrzena existence vaší emailové adresy a váš uživatelský účet se tím stane aktivním. 

  8. Na váš email bude nakonec doručeno Dokončení registrace a zaslání přihlašovacích údajů