Realdražby.cz RealDražby.cz
Hledat Menu


  Co v případě, že se nemůžete registrovat nebo přihlásit

  1. Nemůžete se zaregistrovat?
  2. V případě, že u opakovaného vyplnění registračního formuláře vyplníte stejnou emailovou adresu a kliknete na Potvrdit, zobrazí se vám u pole pro emailovou adresu upozornění: Tento e-mail je již registrován! a registrační formulář nebude odeslán. 

   Stejně tak se nelze na stejný email registrovat ani pokud ještě není aktivován, tj. neklikli jste na odkaz v došlém emailu Potvrzení registrace.  

  3. Provedli jste registraci a nemůžete se přihlásit ke svému účtu?
  4. Pokud jste se již na portále www.realdrazby.cz registrovali, musíte potvrdit existenci své emailové adresy: na Vámi zadanou emailovou adresu byl po odeslání registračního formuláře zaslán email Potvrzení registrace, ve kterém byl aktivní odkaz, na který je nutné kliknout a provést tak ověření emailové schránky. Po ověření je váš účet na portále www.realdrazby.cz automaticky aktivován a můžete se přihlásit pod svým přihlašovacím jménem a heslem. 

   V případě, že vám potvrzovací email nedošel, zavolejte na Infolinku portálu. 

  5. Zapomněl jste heslo ?
  6. V případě, že jste již registrován a zapomněl jste heslo ke svému uživatelskému účtu,  klikněte na tlačítko Přihlášení a v následně otevřeném okně klikněte na aktivní odkaz Zapomněl jste heslo?. Zobrazí se vám okno, ve kterém doplníte váš email a odešlete klikem na Potvrdit. Na váš email vám přijde informace s přihlašovacími údaji k uživatelskému účtu.    

  7. Chcete změnit registraci?
  8. Pokud jste registrován se základní registrací a chcete změnit tuto registraci na dražitele, přihláste se k účtu, klikněte na Uživatelském profilu na Editovat osobní údaje. Po otevření formuláře zaklikněte v něm požadovaný druh registrace a doplňte povinné položky. Po kliknutí na Potvrdit bude změnový formulář odeslán a zobrazí se vám informace o uložení vašich změn.